605 898 929

E-mail

605 898 929

E-mail

w

WhatsApp

Facebook

Instagram

časté dotazy

 

elektřina a plyn

N

Jak se přihlásit

N

Kolik stojí zelená energie

N

Kdo se může připojit

Co je to zelená energie?

Dostupná a spolehlivá energie z obnovitelných zdrojů, která není závislá na fosilních palivech.

Kolik stojí přejít „na zelenou“?

Díky tomu, že zelenou elektřinu a plyn nejen dodáváme, ale také sami vyrábíme, můžeme vám nabídnout opravdu výhodné ceny srovnatelné s nabídkou od běžných dodavatelů.

Proč bych měl přejít na udržitelné zdroje energie?

Zelené zdroje jsou vhodnou alternativou fosilních, které proti obnovitelným zdrojům rychle ubývají a při jejichž zpracování dochází k výraznému znečištění životního prostředí a znehodnocování krajiny.

Jak se přihlásím k odběru? Budu muset obcházet nějaké pobočky?

Přihlásit se můžete ještě dnes, z pohodlí vašeho domova a online. Většinu administrativních záležitostí vyřešíme za vás. Pomůžeme vám zařídit také přechod od stávajícího dodavatele.

Je energie z obnovitelných zdrojů stabilní?

Nemusíte mít obavy z výpadků energie, která pochází z obnovitelných zdrojů. Naše elektrárny fungují nepřetržitě a dodávky naší elektřiny a plynu jsou spolehlivé.

Kdo se může přihlásit k odběru EFG Green energy?

Připojíme zodpovědné domácnosti, které chtějí udělat další krok k udržitelné budoucnosti naší planety, i firmy, které chtějí stoupnout v očích zaměstnanců, klientů nebo třeba investorů.

Jaká je garance, že dodáváte opravdu jen energii z obnovitelných zdrojů?

EFG Green energy pochází výhradně z našich vlastních zdrojů v České republice a poskytujeme na ni záruku původu. Za původ obnovitelného plynu ručíme certifikátem udržitelnosti ISCC EU.

„Pomáháme planetě lépe dýchat